Школярі Дніпра та області можуть долучитися до Всеукраїнського конкурсу малюнків

  • Категорія:
  • Новини

Школярі Дніпра та області можуть долучитися до конкурсу учнівських малюнків «Мої права: разом до перемоги», який проводять до Міжнародного дня захисту дітей.

Про це повідомляє “ДніпроTV“.

Учасники мають надіслати малюнки про права та свободи дітей та як вони порушуються через війну. Приєднатися запрошують учнів українських шкіл і тих, хто нині проживає за кордоном або на тимчасово окупованих територіях.

Твори можуть бути виконані в довільній техніці на форматі А4. Роботи слід надіслати на пошту [email protected], зазначивши тему листа «Мої права». Підготувати необхідно і заявку з інформацією про автора. Дедлайн – 1 травня. Деталі – на сайті.

Роботи будуть оцінювати громадські діячі, вчені, митці, правоохоронці. Переможців оберуть у декількох номінаціях за трьома віковими категоріями: 6-10, 11-14 та 15-18 років, а оголосять їх до 30 червня. Призери отримають відзнаки і подарунки.

Конкурс ініційовано Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, благодійним фондом «Об’єднання світових культур» та Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

Слідкуйте за подіями в наших групах