Швидше та зручніше: у Дніпрі запрацював єдиний міський реєстр, який пришвидшить прийом громадян в управліннях соціального захисту населення

  • Категорія:
  • Новини

Швидко та зручно: в управліннях соціального захисту населення ДМР запрацювала електронна система єдиного міського реєстру. Таким чином вимушені переселенці можуть швидше отримати допомогу, а працівники управлінь – провести анкетування внутрішньо переміщених осіб.

Опитування ВПО проводять спеціалісти управлінь соціального захисту населення на прийомі з реєстрації у місті. Це дозволяє дізнатись про нагальні потреби переселенців та, відповідно, швидше надати їм необхідну допомогу.

З початком роботи в управліннях електронної системи єдиного міського реєстру обробка такої інформації стала більш швидкою. Відтак, надання послуг відбувається більш якісно та зручно для відвідувачів. Реєстр став зв’язуючою ланкою між громадянами, яким потрібно скористатися певною послугою чи отримати допомогу, та органами виконавчої влади міста.

Єдиний міський реєстр розпочав свою роботу у 2020 році. Запровадження його в управліннях соціального захисту населення для анкетування ВПО розпочалося з лютого 2023 року. Надалі реєстр буде розширюватись та вдосконалюватись відповідно до переліку послуг, які надаються в управліннях.

Слідкуйте за подіями в наших групах