Сімейні гуляння: у парках Дніпра влаштували свято до Дня Незалежності України

  • Категорія:
  • Новини

У парках і скверах Дніпраі цієї неділі влаштували патріотичне сімейне свято, присвячене Дню Незалежності України. Одразу на 2-х локаціях — у парку на житломасиві Західний та оглядовому майданчику парка імені Шевченка — організували веселі конкурси, танцювальні флешмоби. Дітей розважали клоуни, фокусник. Свято влаштували для малечі та батьків, аби відволікти їх від тривог.

Зранку в парку на житломасиві Західний лунає музика. Місцевих малят разом із батьками кличуть святкувати і розважатися. В програмі — веселі конкурси, шоу повітряних кульок, а ще – фокуси і танцювальний флешмоб.

За перемоги в конкурсах діти отримували фішки, які потім можна було обміняти на попкорн та лимонад.

На оглядовому майданчику парку імені Шевченка також чимало дітей приєдналися до свята. Тут так само підготували багато сюрпризів для малечі.

Свято для дітей продумували з любов’ю та турботою. В комунальному підприємстві “Дирекція територій та об’єктів рекреації” кажуть, дуже хотіли, аби малеча відволіклася від тривог і справді розважилася. І додають: у малят має бути справжнє дитинство, забирати його в них ніхто не має права.

За матеріалами Дніпро TV

Слідкуйте за подіями в наших групах