Символ недолугості рашистів та мужності ЗСУ: ексклюзив з Чорнобаївки

  • Категорія:
  • Новини

Чорнобаївка. Місце розгрому 20-ї мотострілецької дивізії росії. Цей аеродром став символом недолугості рашистів і водночас прикладом мужності ЗСУ. Саме тут російське військо зазнавало великих втрат. Причому багаторазово. 

«Ось вона, Чорнобаївка. Злітно-посадкова смуга, на якій ви можете бачити багато уламків, ось таких. Це результат роботи наших «Хаймарс».

Чорнобаївка — маленьке селище біля Херсону. А херсонський аеродром, що знаходитсяь на околицях населеного пункту, рашисти захопили у лютому. Окупанти завезли туди техніку і готували опорний пункт. ЗСУ багаторазово розбивали рашистів, і зараз ця місцина усіяна уламками російської техніки.

«Ось він, головний термінал аеропорту «Херсон», Чорнобаївка. Як бачите, знищений вщент. Ось тут можна побачити, що росіяни знімали бетонні плити та з них облаштовували укріплення й будували бліндажі».

На цьому аеродромі було знищено у повному складі 20-у мотострілецьку дивізію ракетами «Хаймарс».

«Ось саме тут в повному складі був знищений їх штаб та був вбитий їх командир».

Тікаючи звідси, росіяни залишили багато і вцілілої техніки.

«Залишений орками Мі-8 на аеродромі в Чорнобаївці. А там далі ще є Мі-24. Як виявилося, це вже наш вертоліт, орки його забрали і видно, що використовували в своїх цілях. Що тут залишилося? А майже нічого. Все познімали».

Чорнобаївка, потім Херсон. Кожен клаптик української землі буде звільнено від окупантів. 

За матеріалами  Дніпро TV

Слідкуйте за подіями в наших групах