Символ незламності та мужності українців: у Дніпрі встановили гігантський бронежилет

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі у парку Гагаріна встановили гігантський бронежилет. Автори скульптури стверджують, що вона є символом згуртованості і незламності українського народу.

Про це розповіли у сюжеті ТК “ДніпроTV“.

У парку Гагаріна з’явився гігантський бронежилет. Створив його Євген Благун. З початком війни волонтер виготовляв пластини для бронежилетів з металевих ресор.

«Потрібно було відзначити те, чим займаються волонтери. Те, що вони роблять, значимість їх роботи. Волонтери рятують. Бронежилет рятує життя. У волонтерів залишилася купа металу, з якої зробили символ незламності і мужності українців», – розповів автор скульптури.

«Вони після того, як робили пластину, відстрілювали патронами бронебійними, якими працюють окупанти, для того, щоб точно знати, що ця плита не буде розлітатись і що вона буде тримати кулю, і таким чином зварювальники вберегли сотні життів», – каже волонтерка Тетяна Дроботя.

Арт-об’єкт виготовляли чотири місяці. Скульптура у Дніпрі пробуде два місяці. Бронежилет возитимуть різними містами, щоб українці дізналися більше про роботу волонтерів.

Слідкуйте за подіями в наших групах