Артистка з двома маленькими дітьми знімає квартиру у Нідерландах.
Українська співачка Слава Камінська розповіла, скільки грошей вона витрачає на місяць у Нідерландах.
До країни артистка поїхала на початку повномасштабної війни рф проти України. Сюди Камінська виїхала разом з 7-річною донькою Лаурою, 6-річним сином Леонардом, своєю мамою і нянею.
Вже рік артистка живе в Нідерландах, гастрольної діяльності у співачки наразі немає. У програмі “Слава+” Камінська розповіла, де бере гроші для життя у європейській країні:
“По-перше, гурт “НЕАНГЕЛИ” був один з найдорожчих гуртів, у яких було багато-багато концертів. І я не буду лукавити, я скажу, що так, мені допомагає дуже добрий коханий хлопчик”, – зізналася Слава.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/8a2fea556977ddde6210b4b67d51c807-398x720.jpeg)
Вона також додала, що квартиру на рік їй допоміг оплатити колишній чоловік та батько її двох дітей, пластичний хірург Едгар Камінський:
“Мені з квартирою допоміг Едгар, він оплатив нам квартиру на рік. І зараз, коли я подовжувала, це теж допоміг він. Десь три тисячі євро потрібно, щоб прожити. Десь так, десь так”, – сказала Камінська.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/9c744d209d7f0ab6636face7febecf82-644x720.jpeg)