#SPORT_наступ: у Дніпрі стартував спортивний благодійний проєкт на підтримку військових

  • Категорія:
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

У Дніпрі розпочався масштабний благодійний проєкт #SPORT_наступ. Це комплекс спортивних заходів (чемпіонатів, турнірів, кубків, легкоатлетичного забігу, благодійного онлайн-аукціону трофеїв від зірок спорту міста) для підтримки Збройних сил України. 

«Департамент гуманітарної політики міської ради організував цей великий проєкт спільно зі спортивними федераціями. Це змагання з понад десяти видів спорту. Вони є благодійними, тобто проходить збір коштів на потреби наших захисників. Окрім того, це ще й відновлення змагань для наших спортсменів», — підкреслив під час брифінгу 13 червня начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики  міської ради Олександр Осипов. 

Він також зазначив, що минулими вихідними відбулися перші благодійні змагання в рамках згаданого проєкту. Це був турнір м. Дніпра з дзюдо та кубок міста з карате. Під час цих подій було зібрано близько 100 тис. грн. Кошти передані до Фонду оборони країни для підтримки військових.  

А цієї суботи 18 червня проходитиме легкоатлетичний крос «Разом до перемоги». До заходу можуть долучитися усі охочі. Учасники обиратимуть одну з дистанцій: 8 км, 4 км, 2 км. Будуть також і дитячі забіги 400 м та 200 м. Регламент змагань за посиланням.

Для  участі у кросі необхідно заповнити реєстраційну форму.

Також у місті проходитиме благодійний турнір м. Дніпра з художньої гімнастки. 

Повний перелік змагань у рамках благодійного проєкту  #SPORT_наступ додається. Стежити за подіями проєкту можна і через офіційну сторінку департаменту гуманітарної політики міської ради у фейсбуці.

Слідкуйте за подіями в наших групах