Стартував Нацвідбір на Євробачення-2024: які нововведення підготували для українців

  • Категорія:
  • Новини

В Україні офіційно розпочався Національний відбір на пісенний конкурс Євробачення-2024. Для глядачів підготували цікаве нововведення під час голосування.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Суспільне. 

Артисти зможуть подати заявки до 22 жовтня включно. Зробити це можна через форму. Музичним продюсером Національного відбору другий рік поспіль стає музикант і композитор Дмитро Шуров (Pianoбой).

«Стартувало приймання заявок на участь у Нацвідборі на Євробачення-2024! Я хочу звернутися до всіх музикантів нашої країни: у вас є майже вісім тижнів, щоб створити власну пісню перемоги. Пісню року, яка представить Україну на глобальній міжнародній арені, порве всі чарти та виборе перше місце на цьогорічному Євробаченні. Я дуже чекаю на ваші пісні, ваш талант і заряд енергії зараз дуже потрібні нашій країні», – сказав він.

Стартував Нацвідбір на Євробачення-2024: які нововведення підготували для українців - рис. 1

Музичний продюсер Національного відбору Дмитро Шуров

Головні правила Національного відбору на Євробачення-2024:

Для претендентів правила кардинально не помінялися. Взяти участь у відборі зможуть артисти від 16 років. Заявку можуть подавати як сольні виконавці, так і гурти до 6 осіб. Пісня повинна бути оригінальною, яка раніше не оприлюднювалася та не виконувалася публічно. Вимогами відбору передбачений хронометраж пісні до 3-х хвилин.

Цьогоріч вперше глядачі зможуть обрати фіналіста Нацвідбору шляхом онлайн-голосування. Тобто, виконавець або гурт, які не потрапили до фіналу, матимуть ще один шанс позмагатися за перемогу під час рейтингового голосування.

Фінал Нацвідбору відбудеться у лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Переможця визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

Стартував Нацвідбір на Євробачення-2024: які нововведення підготували для українців - рис. 2

Де проходитиме 68-ме Євробачення:

Конкурс пройде у Шведському місті Мальме. Право на проведення країна здобула після перемоги шведки Loreen з піснею «Tattoo».

Гранд-фінал проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня. Своєю чергою півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня.

Нагадаємо, що минулий музичний конкурс відбувся в британському Ліверпулі від імені України. Гурт TVORCHI представив нашу країну з піснею «Heart of Steel» та посів шосте місце.

Стартував Нацвідбір на Євробачення-2024: які нововведення підготували для українців - рис. 3

За матеріалами Відкритий.

Слідкуйте за подіями в наших групах