Стівен Фрай повторив суперечливе фото Олени Зеленської, за яке її критикували українці

  • Категорія:
  • Новини

Відомий британський комедійний актор Стівен Фрай, який днями прибув до Києва на запрошення Офісу президента України, повторив фото першої леді Олени Зеленської, за яке її рік тому критикували українці. Зірка присів на сходи, розвів ноги та склав руки перед собою, позуючи для фотографів.

Так він чекав на зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. Кадр зʼявився в Instagram артиста, який нараховує понад 700 тисяч підписників (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“В Офісі президента за 5 хвилин до моєї зустрічі з президентом Зеленським. Мав дивовижну розмову. Фото будуть незабаром. Звичайно, я не міг пронести свій телефон у внутрішні приміщення, але там були фотограф і відеооператор, тому я опублікую, коли отримаю їхній матеріал”, – написав Стівен Фрай.

Перед камерами артист позував, сидячи на коврику, яким застелили сходи, в оточенні мішків з піском. Минулого року схожий кадр зрробила легендарна фотографиня Енні Лейбовіц для діджитал-версії американського журналу Vogue з Оленою Зеленською.

Першу леді тоді звинуватили в тому, що вона “неправильно” сіла, не продемонструвала жіночність та витонченість під час війни. За першу леді заступилися зірки шоу-бізнеса та іноземні читачі, які в її позі побачили силу українських жінок під час війни та відсилання до обкладинки журналу та картини французького художника Анрі де Тулуз-Лотрека “Клоунесса Ша-Ю-Као”.

Першу леді тоді, до речі, закиди деяких хейтерів засмутили. Вона запевнила, що поважає думку кожного, але все ж відчувала неприємний осад. Однак Олена Зеленська знайшла і позитив у жвавому обговоренні її знімків.

За матеріалами OBOZREVATEL .

Слідкуйте за подіями в наших групах