Стрічка просякнута українським колоритом: у Дніпрі відбудеться спеціальний показ фільму «Довбуш»

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі 25 серпня відбудеться спеціальний показ фільму «Довбуш» за участі творчої команди та акторів. Кінострічка розповідає про карпатського героя-месника і ватажка опришків. Більш детально про це розповів у прямому ефірі на ДніпроTV начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міськради Євген Хорошилов, пише «Наше місто».

Сеанс відвідають відомий український режисер Олесь Санін, продюсер Максим Асадчий та актори кінострічки. У ході події охочі матимуть змогу поспілкуватись з командою фільму, почути цікаві факти та зробити спільне фото.

«Останнім часом якомога більше потрібно робити заходів, які гуртують українців та працюють з націонал-патріотичним вихованням. Ця стрічка просякнута національним гуртуванням, колоритом. Дуже багато сил було витрачено на підготовку цього фільму. Його закінчили знімати минулого року», – розповів Євген Хорошилов.

В Україні та Дніпрі показ фільму стартує з 24 серпня, а от 25 серпня о 19:00 у кінотеатрі «Мост-Кіно» (вулиця Глінки, 2) ввідбудеться спеціальний показ кінострічки. Охочі матимуть можливість переглянути екшн з творцями кінострічки, дізнатись ексклюзивні деталі зі знімального майданчика та обговорити фільм!

«Довбуш» — це пригодницько-історична стрічка, що оповідає легенду про однойменного  карпатського опришка, який боровся за свободу своєї землі, волю та справедливість на ній. Олекса Довбуш, ватажок карпатських повстанців-опришків, є втіленням архетипу українця із почуттям власної гідності, який не є войовничим за своєю природою і понад усе мріє про мирне, вільне та щасливе життя на своїй землі. Та коли вороги зазіхають на його свободу, він готовий пожертвувати усім і зі зброєю в руках захистити гідність свою, свого народу і свою любов.

Слідкуйте за подіями в наших групах