Сучасні приміщення і нове обладнання: у Дніпрі відкрили ще одну амбулаторію

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі відкрили нову амбулаторію міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Приміщення амбулаторії цілком реконструювали, зокрема й системи опалення, водопостачання. Профінансував ці роботи Світовий банк (7,5 млн грн). А силами центру амбулаторію під’єднали до електромереж та ввели в експлуатацію (понад 330 тис. грн).  

Ремонт виконано з урахуванням доступності: пандус, вказівники зі шрифтом Брайля, тактильна плитка, санвузол для людей з інвалідністю.

«Нову амбулаторію облаштували у нежитловому приміщенні, яке було передано на баланс нашого центру ще 2016-го року. У рамках проєкту Світового банку було виконано реконструкцію приміщення. Нова амбулаторія обслуговує 15 тис. населення. Тут кабінети лікарів, лабораторія, ліжка денного стаціонару. Окрім сімейних лікарів, прийом ведуть і вузькі спеціалісти — невропатологи та гінекологи», — розповіла головна лікарка міського центру первинної медико-санітарної допомоги Марина. 

Дніпрянка Аліна теж обслуговується у новій амбулаторії: «Дуже добре, що недалеко від дому з’явилася нова амбулаторія. Тут сучасні умови та чуйний, професійний колектив». 

Цього дня дніпрянин Едуард уперше завітав до нової амбулаторії на плановий огляд і залишився задоволеним. 

«Приємно вражений побаченим. Таке все гарне, світлі кабінети, коридори. Так все й має бути», — підкреслив чоловік

Слідкуйте за подіями в наших групах