Тіна Кароль випустила оновлену версію кліпу “Мед” після скандалу з росіянами: відео зняли в Києві

  • Категорія:
  • Новини

Артистка представила атмосферне відео на українськомовну версію композиції.

Співачка Тіна Кароль, після скандалу навколо її кліпу на пісню “Honey & МЕД“, випустила нову версію відео.

При чому оновлена версія кліпу вийшла на пісню “Мед”, суто українською мовою. Нове відео зірки було зняте на вулицях Києва. У ролику фани побачать Кароль закутану у білу ковдру на тлі людяних вулиць столиці. За словами Тіни, ковдра у кліпі є символом фортеці, у якій заховане її серце.

В основу нового кліпу лягли зворушливі кадри шанувальників Кароль, які на знак підтримки організували своєрідний флешмоб й опублікували у своїх соцмережах відео та кавери під пісню “Мед”.

“Для чого дійсно потрібна сміливість, так це для щирості. Я дякую всім, хто був небайдужий до долі пісні “Мед” і своєю щирою підтримкою подарував пісні друге життя, зробив можливим прем’єру кліпу “Мед” українською мовою”, – прокоментувала Кароль.

Скандал навколо кліпу “Honey & МЕД” Тіни Кароль

Скандал навколо відео на англо-українську пісню “Honey & МЕД” Тіни Кароль розгорівся одразу після прем’єри відео. Причиною стало те, що до роботи над відео доклали руки росіяни. З’ясувалося, що до комп’ютерної графіки та колористики мають стосунок люди з російським громадянством. Про це Кароль дізналася лише після виходу відео. Свожю чергою Кароль негайно видалила кліп з Мережі. Зазначимо, що сам кліп “Honey & Мед” співачка замовляла в американської компанії “Beverly Films”, засновником якої є український режисер Генрі Ліпатов.

Чи буде перемонтовано оригінальний кліп “Honey & Мед” із залученням винятково української команди, наразі залишається невідомим.

Слідкуйте за подіями в наших групах