ТОП порід собак, які популярні у Дніпрі

  • Категорія:
  • Новини

Сьогодні на вулицях міста можна зустріти безліч різноманітних порід собак, передає “Афіша Дніпра”. Як зазначає дніпровський лікар ветеринарної медицини Олександр Андріяш, періодично спостерігається певний бум на окремі породи. «Деякі породи собак просто стають популярними в той чи інший час, спостерігається певна мода», – зазначає він.

Отже, ми зібрали для вас топ порід собак, які сьогодні популярні у Дніпрі.

Французький бульдог

Якщо ви шукаєте милого найкращого друга з особливим хистом до неприємностей, познайомтеся з французьким бульдогом. Родом з Англії, ці бульдоги користуються великою популярністю в останні роки завдяки своїм чарівним кажанячим вушкам і сварливій мордочці. Не тільки зовнішній вигляд французького бульдога змушує нас усіх захоплюватись цими малюками, а також і грайлива та ласкава поведінка цих чарівних песиків.

Мальтипу

Здається, що це жива м’яка іграшка! Мальтіпу – наполовину той-пудель, наполовину мальтійська болонка. Він – життєрадісний чарівник, лагідний пустун і відданий товариш, який охоче підтримає будь-які ваші починання. Ці малюки наразі дуже популярні, але вартість цуценяти стартує від 5 000 євро (близько 202 500 гривень).


Мальтійська болонка

Мальтійські болонки – улюблениці французьких монархів. Гламурні песики так і просяться на обкладинку глянсового журналу. Навіть у найсуворіші для собак часи цих білосніжних пухнастиків пестили й балували, що відобразилося на їхньому характері. Ніколи не сумні та злегка навіжені болонки перетворилися на справжніх психотерапевтів, які здатні вилікувати найзатяжнішу депресію.

Померанський шпіц

Якщо говорити про маленьких собак, найвірогідніше ви будете уявляти цих пухнастиків! Лагідний маленький померанський шпіц випромінює радість і дружелюбність. Найменші з порід шпіців виглядають майже як мініатюрні лисиці. Їх шерсть складається з довгих, прямостоячих волосків і густого підшерстя, що надає їм вигляду клубка пуху. Окрім привабливого вигляду, померанський шпіц також має чарівну особистість, завжди посміхається та смішить своїх друзів-людей. Отже, якщо вам потрібен активний і жвавий компаньйон, не треба шукати далі – померанський шпіц вам ідеально підійде.

Кане-корсо

Кане-корсо належить до великих порід собак. Самки важать від 40 до 45 кілограмів та мають зріст 58-66 см, а самці більші —  від 45 до 50 кілограмів та зріст 62-72 см. Середня тривалість життя становить відносно високий показник для собак такого розміру від 9 до 12 років.  Це віддані песики, що мають високий інтелект і бажання служити своєму господарю. Вони часто показують інстинкти захисника та можуть бути досить незалежними.

Також лікар зазначає, що завжди популярними залишаються такі породи, як чіхуа-хуа та йоркшерські терєри. Нагадаємо, ми нещодавно розповідали які породи собак потребують одягу взимку.

Слідкуйте за подіями в наших групах