Традиційне прибирання: до ладу привели одну з насосно-фільтрувальних станцій Дніпра

  • Категорія:
  • Новини

Покіс трави та надлишкової парослі, а ще догляд прилеглої території. Співробітники однієї з насосно-фільтрувальних станцій Дніпра взялися за традиційне прибирання власного підприємства. Такі заходи тут відбуваються регулярно. Загальну чистоту підтримують працівники станції, яких забезпечили необхідним спеціалізованим інвентарем. 

Вже близько трьох десятків років електрогазозварювальником працює на станції Леонід Ковальчук.
Чоловік пояснює, від нього та його колег залежить стан труб на підприємстві, а відтак — і кінцева якість послуг для містян.

Леонід Ковальчук, електрогазозварювальник: «Коли аварійні роботи є, ми виконуємо їх, а коли нема, ми косимо, допомогаємо по господарству нашому».

Впораються до обіду, адже роботи небагато, скромно продовжує пан Леонід. Хоча площа зелених насаджень на станції займає близько 3,5 га.

Олександр Алімов, начальник насосно-фільтрувальної станції: «Станцію потрібно підтримувати у належному санітарному стані, тому в нас навесні починається покіс трави. Слідкуємо за цим постійно, до кінця зростання».

Чепурить місцину майже вся перша зміна, а це більше 40 працівників. Серед них Ірина Шевченко. 
З юних років жінка мріяла здобути професію хіміка. На станції вона перевіряє якість води.

Ірина Шевченко, хімік: «У нас поділені території, і ми наводимо лад на них. Сьогодні у нас фарбування лав. У перерву сюди виходять співробітники, можуть посидіти на лавках, подивитися на нашу красу, нашу природу».

За чистоту води ручається і представник Дніпроводоканалу: «Як бачимо, вона криштально чиста і дуже смачна».

Наступне прибирання організують, щойно територія почне втрачати привабливий вигляд.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах