Тревел-шоу «Як звучить світ… Україна» знімає матеріал у технічному музеї «Машини часу»

  • Категорія:
  • Новини

Знімальна група тревел-шоу «Як звучить світ… Україна» продовжує створювати музику міст. Напередодні творча група знімала у дніпровському метро, тепер – у технічному музеї «Машини часу».

Тривають зйомки музичного тревел-шоу «Як звучить світ… Україна» в Дніпрі. Після станції метро завітали до технічного музею «Машини часу». Директор розповідає, у музеї зібрано приблизно 8 тисяч експонатів.

Михайло Прудников, директор музею «Машини часу»: «Ну, я написав список цікавих звуків, оригінальних, яких у цьому житті вже не почуєш. Тобто це звуки 30-40-річної давності».

Режисер проєкту зазначив: обрали цей музей через холодильник «Дніпро».

«Холодильник «Дніпро» куплений мною для того, щоб мати на дачі щось там зберігала. Але вона з ним понад тиждень не витримала. Каже: «Купи мені сучасний, який не дзижчить, бо з цим спати неможливо».

Євген Синельников, режисер, співзасновник тревел-шоу «Як звучить світ … Україна»: «Він для нас був таким. В нього є певні звуки, які притаманні лише цьому. Вони символізують Дніпро. Цей холодильник, нехай він старий — це така легенда… Хотілося почути цей холодильник, ми прийшли сюди саме за холодильником».

Євген розповідає, проєкт надихає людей почути місто.

Євген Синельников, режисер, співзасновник тревел-шоу «Як звучить світ … Україна»: «Виникла ідея знайти ці унікальні звуки, які є лише в цьому місті, і про них розповісти. А після того з’явився композитор, який додав вже зовсім іншу фарбу цьому всьому. Бо ми не просто збираємо звуки, а з цих звуків робимо музику.І виходить, що ми робимо музику цього міста».

Окрім Дніпра, знімальна група відвідала Чернігів, Київ, Одесу, Львів та побувала в Карпатах. На черзі ще чьотири міста.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах