У Дніпрі автоматизували робочі місця фахівців управління соціального захисту населення. Афиша Днепра

У Дніпрі автоматизували робочі місця фахівців управління соціального захисту населення

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі автоматизували робочі місця фахівців у Лівобережному управлінні соціального захисту населення. Так, на проспекті Петра Калнишевського, 55 завезли 23 комплекти обладнання для фахівців, що безпосередньо надають послуги дніпрянам.

«Для нас сьогодні свято, бо такого великого постачання техніки за 19 років моєї роботи тут ще не було. Дуже дякую міській владі та меру міста за таку увагу до нас. Тепер ми маємо повністю оснащенні робочі місця для фахівців, що приймають громадян. Це значно полегшить роботу наших спеціалістів», — розповіла начальниця Лівобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради Світлана Котищук.

Представник фірми Дмитро Карлов зазначив, що оснащення новим обладнанням Лівобережного управління відбувається за міською програмою.

«Окрім обладнання, ми також забезпечуємо фахівців усіма необхідними сервісами для більш результативної роботи. Все це дозволить мешканцям міста отримувати вчасно якісні послуги», — розповів Дмитро Карлов.

Головний спеціаліст управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради Олена Харитонова згадує, що раніше двом фахівцям доводилося працювати за одним робочим місцем.

«Нам просто не вистачало техніки. Тепер ми задоволені, бо отримали на кожного фахівця необхідне обладнання, і це дозволить значно прискорити приймання громадян. Так, у нас раніше була стара техніка, яка не дозволяла користуватися необхідними державними програмами», — додала Олена Харитонова.

Загалом до Лівобережного управління надійшло 66 комплектів техніки, яка вже завезена до відділень Самарського та Амур-Нижньодніпровського районів

Слідкуйте за подіями в наших групах