У Дніпрі фіксують позитивну динаміку одужання від COVID-19 та закликають не нехтувати карантинними обмеженнями. Афиша Днепра

У Дніпрі фіксують позитивну динаміку одужання від COVID-19 та закликають не нехтувати карантинними обмеженнями

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі станом на 22 жовтня зафіксовано 8 957 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, 4 156 людей з цим діагнозом одужали. На амбулаторному лікуванні знаходиться 4 461 захворілий. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах міста 340 осіб: у 21-й лікарні – 177 пацієнтів (з них 1 на ШВЛ), у 16-й – 69 пацієнтів (2 на ШВЛ), у 4-й лікарні – 63 пацієнта, у лікарні №6 – 25 пацієнтів (3 на ШВЛ), у 6-й дитячій – п’ять пацієнтів. Про це під час брифінгу повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Юлія Віклієнко.

У місті продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Станом на 22 жовтня вони здійснили 5580 виїздів та обстежили більше 32 887 осіб.

«За минулу добу у Дніпрі 181 пацієнт отримав позитивний результат тесту на COVID-19, одужала 281 людина. Зараз спостерігається позитивна динаміка: кількість тих, хто одужав, більша, ніж тих, хто захворів. Але ми закликаємо вас не нехтувати карантинними нормами! Все ще потрібно носити маски, дотримуватися соціальної дистанції, обробляти руки.
Якщо у вас виникли симптоми коронавірусної інфекції, не займайтесь самолікуванням. Будь ласка, зверніться до свого сімейного лікаря або терапевта, щоб він обрав правильну тактику лікування», – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради.

Юлія Віклієнко також додала, що 25 жовтня на базі 14 лікувальних закладів будуть проведені місцеві вибори.

Загалом у місті 425 виборчих дільниць: «На виборчих дільницях Дніпра будуть дотримані усі карантинні заходи: наявні дезінфікуючі засоби, антисептики, маски, розмічена безпечна дистанція, проводитиметься температурний скринінг, облаштовані окремі кабінки для голосування людей з підвищеною температурою. Голосування буде безпечним для всіх учасників виборчого процесу».

Слідкуйте за подіями в наших групах