У Дніпрі із першим сольним концертом виступить YAKTAK

  • Категорія:
  • Новини

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого прослуховування. 19 липня у КСК “ШИННИК” із першим великим сольним концертом виступить талановий та харизматичний YAKTAK. Початок концерту о 19:00.

Подія відбудеться у рамках першого концертного туру містами України, повідомили організатори VINIL Concert agency.

YAKTAK — це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення.

У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні «Порічка», «Не мовчи», «Чекає вдома», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті» з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів.

Ще однією особливістю YAKTAK є гітара. На кожну композицію вона одягається у образ, який перегукується із піснею, із словами та музикою, що звучать.

“Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати. Чудовою нагодою стане сольний концерт 19 липня. Побачимось в ПК “Шинок”!”, – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки за посиланням:

dnipro.karabas.com/ua/yaktak-77/order/

Зазначимо, що частина коштів з концерту відправлять на ЗСУ, а також на концерті ініціюють збір на авто для сил спеціальних операцій.

Слідкуйте за подіями в наших групах