У Дніпрі переселенцям видали 5 000 учнівських квитків і водночас продовжили дію старих для школярів міста

  • Категорія:
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

У Дніпрі роздали першу партію учнівських квитків для переселенців міста у 5 тисяч екземплярів. За словами директора КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»» ДМР Артема Трапезнікова, таке рішення щодо видавання учнівських переселенцям ухвалили швидко та одноголосно ще від самого початку введення воєнного стану.

«Наразі усі надруковані учнівські перш ніж потрапити до своїх власників проходять декілька етапів створення: збір даних, верифікація, передача до друку, отримання готових карток, оцифрування та вже потім передача отримувачам. Цю партію ми вже оцифрували та майже всю передали закладам загальної середньої освіти, які власне і видаватимуть готові документи. Ми працюємо над тим, аби кожен гість міста Дніпра відчував себе як вдома», – зазначив Артем Трапезніков. 

Крім цього, наразі дніпровським учням 4-х та 9-х класів (2020-2021, 2021-2022 навчальних років) продовжено термін дії учнівських до 30 вересня 2022 року. А також для учнів 11-х класів (2021-2022 навчального року) – продовжено дію учнівських до 31 липня 2022 року. 

До того ж впроваджується нова технологія продовження учнівських Дніпра для учнів 4-х, 5-х ,9-х, 10-х, 11-х класів.

«У старі учнівські ми приклеюватимемо голограми, таким чином значно пришвидшимо процес продовження дії учнівського, а також надамо можливість школяреві користуватися усіма пільгами без затримки на заміну картки. Від 15 червня починається кампанія «перевипуску» учнівських за вищевказаним алгоритмом за адресою: парк ім. Лазаря Глоби, з 9:30 до 16:00, на місці новорічної ялинки. Усе, що потрібно мати з собою, – учнівський. За планом процес наклеювання голограм продовжиться до п’ятниці 17.06.2022 року включно», – зазначив Артем Трапезніков. 

Учнівський квиток має багато переваг для школярів та їхніх батьків. Одна з головних – безпека дитини, адже батьки можуть з легкістю контролювати, коли дитина прийшла до школи, коли пішла. Крім цього, у вайбер- та телеграм-ботах вони стежать за навчальним розкладом та контролюють харчування у закладі, перевіряючи його фактично. Також учні можуть користуватися безкоштовним проїздом у електротранспорті та мають знижку у 25% на міські автобусні маршрути.

«Така ж система працює і для викладачів закладів загальної середньої освіти. Керівництво має доступ до звітної інформації щодо відвідування працівниками роботи. Також викладачі мають доступ до розкладу занять і можуть корегувати його у разі хвороби чи з інших причин. Наразі ми працюємо над тим, аби на платформі діяли такі функції, як «щоденник дитини», «формування звітів» для працівників сфери освіти, адже викладачі мають лише навчати дітей, тому ми модернізуємо процеси паперової звітності, аби полегшити роботу викладачам та адміністрації шкіл», – додав Артем Трапезніков.

Слідкуйте за подіями в наших групах