У Дніпрі прибирають парки та готують їх до проведення літніх заходів

  • Категорія:
  • Новини

Парки та сквери Дніпра готуються до відкриття літнього сезону. За дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова, на основних місцях відпочинку виконують чималий обсяг робіт — від ремонту зон розваг до впорядкування зелених насаджень. Чергова по місту Анастасія Петренчук побувала в кількох парках, аби переконатись, що роботи йдуть за планом.

«Дуже гарний газон, троянди скоро цвітимуть. І більше б таких лавок. Дуже зручно, всією родиною можна поміститися».

У Дніпрі триває весняна толока — у парках міста прибирають сміття, косять траву та виконують дрібний ремонт. 
Робота кипить у сквері ім. Івана Старова, який розташований в історичному центрі Дніпра. З настанням теплої погоди кількість відвідувачів тут суттєво збільшилась, тож є потреба у додатковому облаштуванні.

Олексій Тесляр, директор КП «Міська інфраструктура» ДМР: «Ми відновили клумби, це розарій, що знаходиться біля мене. Біля колишнього фонтану висаджуємо однорічні рослини. Також цього року ми вирішили встановити шість лавок-гойдалок».

Також оновили ліхтарі — замінили освітлювальні елементи та відреставрували каркаси. Тепер у сквері ввечері стане світліше та безпечніше.

Анастасія Петренчук, заступниця директора департаменту парків та рекреації ДМР: «Взагалі, ми перевіряли утримання даного скверу — як тут прибирають сміття, гілки. Щоб відвідувачам тут було затишно, легко, тут повинно бути чисто. Люди повинні відпочивати на наших локаціях».

А от у парку ім. Шевченка не тільки красу наводили, а й усували технічні негаразди.

ергій Власенко, начальник служби експлуатації КП «Міська інфраструктура» ДМР: «Було проведено роботи з ремонту покрівлі лекторію — посилена опора. Виконані роботи з дощоприймачів — вони посилені, тепер можна проїжджати транспортом технологічним».

Облаштували і нові клумби, які виконали з дотриманням ландшафтного дизайну.

Любов Чадіна, начальник служби благоустрою та утримання зелених насаджень КП «Міська інфраструктура» ДМР: «На даний момент тут висаджені композиції з ялівців, дерену білого, гортензії, хости та костриці. Також у цьому парку виаджена біля колонади клумба з духмяних трав».

Крім того, причепурили все і на Монастирському острові.

Анастасія Петренчук заступниця директора департаменту парків та рекреації ДМР: «У місті Дніпро дуже багато зелених зон, тож наш департамент працює щодня і буде так працювати надалі».

Прибирання територій парків та підготовка до проведення різноманітних заходів — на фінішній прямій. Вже в неділю, 21 травня, на декількох локаціях заплановано відкриття літнього сезону з розвагами для дітей та дорослих.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах