У Дніпрі проходять курси з комп’ютерної грамотності: як записатись

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі люди поважного віку опановують комп’ютерні технології:  вчаться друкувати текст та шукати інформацію в інтернеті. Заняття з комп’ютерної грамотності проходять в Університеті третього віку. Аби перевірити, як проходить навчання, до університету завітав черговий по місту Артем Нідєлько.

«Ці курси одні з найпопулярніших серед наших слухачів. Зараз комп’ютерній грамотності в УТВ  паралельно навчаються 4 групи. Вміння працювати з комп’ютером дуже корисні, це дозволяє користуватися сучасними онлайн-сервісами, інтернетом. Завдяки цьому їм стають доступні як міські, так і державні онлайн-послуги. Ну і, звісно, вони опановують сучасні засоби зв’язку і комунікації зі своїми близькими, що також дуже важливо для людей поважного віку», – зазначив Артем Нідєлько, директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР.

Пані Ірина Михайлівна поспішає на п’яте заняття з комп’ютерної грамотності. Вже навчилась друкувати текст та шукати інформацію в інтернеті, зараз вчиться створювати таблиці. До цього жінка відвідувала заняття по роботі зі смартфонами, тож зараз готова підкорювати нові вершини.

«З комп’ютером я стикаюсь кожного дня, але якихось нюансів я не знаю, тому вирішила прийти на курси та поглибити свої знання, адже вони ніколи не бувають зайвими. На заняттях все докладно розповідають, показують, аби все було зрозуміло. Радію, що в нашому місті у нас, в нашому віці, є така можливість навчатися чомусь новому», – розповідає слухачка УТВ Ірина Рюміна.

Заняття з комп’ютерами проходять раз на тиждень. У кожній групі по 9 людей, а курс складається з 8 уроків. Набір на заняття з основ роботи з комп’ютерами проводиться щомісяця, адже бажаючих дуже багато.

«Протягом курсу ми вивчаємо операційну систему Windows, програми Excel та Word, а ще ми вивчаємо інтернет та електронну пошту. Складнощі роботи з людьми поважного віку, звісно, присутні, їм це все тяжче дається. Але вони все можуть і все вивчають. Розпочинаємо з теорії, а потім закріплюємо все на практиці, на комп’ютері», – говорить викладачка комп’ютерних курсів Олена Настай.

Зараз учасниками УТВ є 14 750 людей. Долучитися до проєкту може будь-який громадянин, який зареєстрований у Дніпрі та підходить за віком. Для жінок – це від 55 років, для чоловіків – від 60 років. Аби стати слухачем Університету третього віку потрібно завітати на Старокозацьку, 40-Б, там надати заяву, оригінали та копії наступних документів:

  • паспорта громадянина України;
  • пенсійного посвідчення (за наявності);
  • довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  • довідки ВПО (у випадку з внутрішньо переміщеними особами).

Всі деталі можна дізнатись за телефонами: (093) 134-46-69, (068) 753-71-71, (099) 607-56-97.

За матеріалами “ДніпроТВ“.

Слідкуйте за подіями в наших групах