У Дніпрі пройшли фінальні змагання Всеукраїнського турніру з боксу та єдиноборств. Афіша Дніпра.

У Дніпрі пройшли фінальні змагання Всеукраїнського турніру з боксу та єдиноборств

  • Категорія:
  • Новини

200 боксерів зі всієї України з’їхались до Дніпра, аби позмагатися за перше місце у турнірі «Кубок Дніпра 2022».У дитячо-юнацькій спортивній школі пройшли фінальні змагання з боксу для юніорів. Турнір проходив у декілька етапів. Про фінальний поєдинок – у сюжеті ДніпроTV

Декілька хвилин підготовки та останні відпрацювання ударів з тренером. У дитячо-юнацькій спортивній школі розпочався фінальний турнір з боксу «Кубок Дніпра – 2022» для юніорів.
Майже тиждень 200 учасників – дівчата та хлопці – змагались за перше місце у всеукраїнському турнірі з боксу.

“За рішенням суддів, перемогу отримав Стюков Родіон, Дніпро”.

Декілька відбірних етапів, врешті перемога дісталася не всім.

Сергій Мельниченко, боксер: “Ну, если по-честному, то я не согласен с решением судей. Я считаю, что да, я один раунд проиграл, 2 раунда выиграл. Не понравились эмоции, когда ты именно шел к победе и тут обламали”.

Сергій посів друге місце, проте мрія про успішне майбутнє його не полишає.

Сергій Мельниченко, боксер: “Хоть и расстроенный, что у меня сейчас второе место, но я буду каждый день упорно работать на результат, хочу выбраться на чемпионат Украины. И вообще, в бедующем мечтаю, как Ломаченко, карьеру себе построить”.

Відзначив майстерну техніку ударів учасників фіналу й суддя турніру.

Роман Глімчук, суддя Національної категорії: “Соревнования всеукраинские записаны в календаре Федерации бокса Украины. Они прошли на самом высоком уровне. Спортсмены приехали из многих областей нашей Украины. Ребята показали хороший бокс, характер и тактику технической готовности”.

Юнаків у боксі та єдиноборствах значно поменшало за останні роки,
зазначає директор спортивної школи.

Олександр Багацький, директор дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та єдиноборств Дніпровської міськради: “Скажу вам по своей практике, что охотнее, конечно, дети идут на игровые виды спорта. На контактные не так. Еще есть такая проблема, что уже греха таить, – гаджеты. Они завлекают детвору”.

Бійцівський Всеукраїнський турнір серед підлітків у Дніпрі проводять вже третій рік поспіль. Чергові місцеві змагання відбудуться у Дніпрі вже наступного місяця.

Слідкуйте за подіями в наших групах