У Дніпрі пропонують назвати одну з вулиць на честь Героя Дніпра, який загинув у боях за Україну

  • Категорія:
  • Новини

Одну з вулиць Дніпра пропонують назвати на честь Максима Семенова, який загинув у травні в Донецькій області, захищаючи країну на фронті. Відповідна петиція зареєстрована в єдиній системі петицій до місцевої влади.

“Ми маємо віддати шану Героєві, який у Дніпрі стояв за здорове життя та розвиток спорту, а на передовій – за наші життя та волю”, – сказано в петиції. 

Саме Максим Семенов започаткував, а потім і очолив у Дніпрі Асоціацію екстремальних видів спорту та Асоціацію велосипедистів. Був організатором фестивалів спортивного туризму, акції «Велодень», фестивалів «Dnepr Extreme Open», «Dnepr Rover Fest», «День Невесомости» та багатьох інших у Дніпрі.

Також Макс Семенов брав участь у проєктування та будівництві першого громадського скейт-парку у Дніпрі, першого памп-треку, першого паркур-майданчику зі скеледромом, був серед ініціаторів проєкту програми розвитку велосипедної інфраструктури Дніпра.  Він організував сотні гонок, пробігів, змагань, фестивалів, конкурсів, навчально-спортивних майданчиків для дітей, боровся за розвиток велосипедної інфраструктури у Дніпрі. Він був надійним другом і справжнім лідером.

За матеріалами Дніпро TV

Слідкуйте за подіями в наших групах