У Дніпрі провели фестиваль професій «Dnipro education city – 2023»

  • Категорія:
  • Новини

Спробувати себе у ролі медика, вчителя та навіть слідчого можна було на фестивалі «Dnipro education city – 2023». Абітурієнти 2023 року мали змогу обрати свій майбутній університет, поспілкуватися зі студентами і навіть ректором просто неба в парку Шевченка. 

Світлана цьогоріч закінчує школу і вже обирає майбутній університет. На фестивалі «Dnipro education city-2023» дівчина обійшла низку університетів. Спробувала себе у різних професіях: поліція, медицина, а також викладання.

«Я визначалася зі спеціальністю, але щодо університету цей захід дуже мені допоміг, тому що я прям порівняла і обрала для себе бажаний: таможка та ДНУ», — ділиться абітурієнтка Світлана Вітер.

На заході про себе розповіли 44 заклади освіти: виші, коледжі, училища Дніпра, а також релоковані установи. 

«Формат дуже новий та цікавий, він корисний як для вступників, так і для вчителів або представників інших професій, які хочуть знайти собі потенційно уже працівників на своє виробництво і на своє підприємство. З огляду на те, що ми представляємо педагогічний університет, тому мені цікаво спілкуватися з директорами шкіл, які до нас підходять, які підходили і запитували, як можна у нас навчатися, які умови вступу», — розповідає Ольга Гуренко, перша проректорка Бердянського педагогічного університету.

Захід проходить уже вдруге, цьогоріч на нього завітали понад 6 тисяч гостей.

«Цей захід настільки масштабний, наскільки вдалий, скажу відверто. Спілкуємося з іншими містами — Дніпро на першому місці. В Києві є окремі виставки з університетами, але ось такого масштабного в Україні немає — гарантую», — говорить радник міського голови Дніпра з питань освіти, доктор політичних наук Олег Тупиця.

Головна задача організаторів — показати абітурієнтам потенціал наших закладів освіти. Щоб молодь навчалася у Дніпрі, залишалася тут, створювала нові робочі місця та відбудовувала Україну.

«Ми побачили, що дійсно є відклик, такі заходи потрібні, і маю надію, що проведення цього заходу буде тільки сприяти украпленню Дніпра як такого фахового професійного міста, інтелектуального, освітнього центру країни», — упевнений Євген Хорошилов, начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР.

На заході можна було особисто поспілкуватися з ректором кожного освітнього закладу. 

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах