У Дніпрі стартує переосвіта за найзатребуванішими професіями

  • Категорія:
  • Новини


За допомогою Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Інспекція з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради ініціює переосвіту внутрішньо переміщених осіб та безробітних жителів Дніпра з метою навчання найбільш вимаганих професій на ринку праці.

«Це один з наймасштабніших проєктів в Україні з підготовки фахівців на короткотермінових курсах.  Сьогодні тільки супермаркети Дніпра пропонують від 100 до 300 вакансій касирів, кухарів, продавців тощо. Сфера обслуговування найбільше постраждала за 15 місяців повномасштабного вторгнення. Швейні підприємства залишилися без закрійників, швачок. До нашого міста релокувалося чимало швейних підприємств, які також потребують, зокрема, й кравців. Три найсильніші професійно-технічні навчальні заклади Дніпра уже у червні прийматимуть слухачів на перенавчання за 4 напрямами: кондитер, кухар, контролер-касир, кравець (швачка). А закріплюватимуть отримані знання на підприємствах, серед яких супермаркет, гіпермаркет та три ФОПи. Перенавчання для слухачів є цілком безкоштовним. Курс триватиме від 2 до 3 тижнів. Слухачі навчатимуться по 8 годин на день», — розповіла під час брифінгу 23 травня очільниця  інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич. 

Одним із закладів, який займатиметься перепідготовкою, буде Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу». За допомогою цього центру будуть надаватися курси з двох напрямків: кондитер і піцайоло.

«Наші технологи, майстри виробничого навчання із задоволенням готові поділитися знаннями. Теоретичний матеріал поєднуватимемо з практичним. Наш навчальний заклад перший на Дніпропетровщині має професійні піци-печі. Тож готувати піцу вчитимемо на сучасному обладнанні при місці», – додала директорка згаданого навчального закладу Інна Войтович. 

Усі охочі дніпряни, а також ВПО, які прагнуть здобути професію, що допоможе знайти не лише стабільну роботу, а й у подальшому започаткувати власну справу, для проходження безкоштовного навчання на короткострокових курсах та стажування мають до 31 травня заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScozcnKpplgEh-1j9AFCsn89I4-eGbsbfFTlPrkgw_JGk52yA/viewform?usp=send_form. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами інспекції з питань праці та зайнятості населення:  (050) 410-34-43, (097) 255-55-07.

Слідкуйте за подіями в наших групах