Уперше у Дніпрі. По місту 26 січня розпочали цикл безкоштовних екскурсій для молоді. Першу провели у Музеї історії Дніпра. Завітало на неї зо два десятки охочих.
«Тут в інтерактивній формі екскурсанти зможуть познайомитися з Олександром Полем, також у залах музею розповім про архітектуру міста, про розвиток культури, у нас є навіть експозиція із інформацією про торгівлю нашого міста, адже у нас був великий бум. Щоб побачити деякі цікавинки, потрібен смартфон для сканування QR-коду», – зауважила старша наукова співробітниця Музею історії Дніпра Ірина Завалова.
![У Дніпрі стартував цикл екскурсій для молоді: як зареєструватися. Афиша Днепра](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Zavalova.jpg)
Прийшла дізнатися про життя Олександра Поля дніпрянка Анастасія Кривогуз: «Я народилася у Дніпрі, усе життя цікавилася його історією. А тут зможу дізнатися всю інформацію про видатного жителя нашого міста».
![У Дніпрі стартував цикл екскурсій для молоді: як зареєструватися. Афиша Днепра](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Krivoguz.jpg)
«Протягом року планують провести 25 різноманітних екскурсій Дніпром. Для цього охочим треба зареєструватися (детальніше на сторінці центру – https://www.facebook.com/molcentrdnipra/). Серед двох десятків екскурсій молодь зможе відвідати Музей Вадима Сідура, Дніпровський художній музей, Ситуаційний центр міста тощо», – підсумувала директорка комунального підприємства «Молодіжний центр Дніпра» Ірма Нініашвілі.
![У Дніпрі стартував цикл екскурсій для молоді: як зареєструватися. Афиша Днепра](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Niniashvili.jpg)