У Дніпрі створили унікальну Марсову зону

  • Категорія:
  • Новини

8 серпня у Planetarium Noosphere відкрили унікальну Марсову зону, яка перенесе жителів та гостей міста на простори червоної планети. 

«Ми постійно розвиваємося, щоб продовжувати зацікавлювати молодь до пізнання Всесвіту. Цього разу ми створили унікальну для України Марсову зону, адже вона не має аналогів не тільки у Дніпрі, а й у всій країні», — зазначила Юлія Прибиткова, виконавча директорка ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді» (Planetarium Noosphere).

Помилуватися неймовірними краєвидами червоної планети, дізнатися багато нового про загадковий Марс та його супутники, а також зробити непересічні фото на згадку — все це можна зробити у Марсовій зоні.

Важливо, що локація привертає увагу відвідувачів до актуальних питань дослідження та освоєння космосу: майбутньої колонізації Марса і шляхів досягнення цієї амбітної мети людством. 

Марсова зона відповість відвідувачам Planetarium Noosphere на безліч запитань, зокрема, де на планеті знаходиться найсприятливіше місце для заснування поселень, який вигляд мають супутники Марса і чи схожі вони на Місяць, чи є на Марсі вода і як її шукають, які природні візитівки має Марс тощо.

«Поєднання творчого та наукового підходів дозволило нам створити простір, який ідеально передає умови на Марсі, а також розкриває для жителів та гостей м. Дніпро таємниці червоної планети. Запрошуємо всіх побачити наше оновлення на власні очі», — додала Юлія Прибиткова.

Крім того, Марсова зона Planetarium Noosphere буде постійно оновлюватися і доповнюватися, тож невдовзі на відвідувачів чекають нові сюрпризи.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах