У Дніпрі у парку Писарживського відбулося дитяче свято «Привіт, школа!»

  • Категорія:
  • Новини

У парку Писаржевського відбулося дитяче свято під назвою “Привіт, школа!” Цю подію організувало комунальне підприємство “Міська інфраструктура” з метою розважити маленьких учасників та подарувати їм позитивні емоції перед початком нового навчального року.

«Кожні вихідні у парках міста ми проводимо свята вихідного дня. Сьогодні черговий захід провели у парку Писаржевського. Його присвятили школі, початку нового навчального року. Серед іншого, з дітками усі гуртом робили досліди, зібрали карту України, на майстер-класі зробили прапори України. Приємно, що дітки з батьками постійно приходять на такі свята. Безліч знайомих облич було. Дітки завжди чекають на такі події. Цього разу перед початком підходили і питали, що цього разу будемо робити. Ми вдячні нашим захисникам, які боронять Україну. А дітки, пропри все, повинні відчувати радість, тепло, мати щасливе дитинство!», — підкреслила організаторка заходів КП «Міська інфраструктура» Ірина Зозуля. 

Дніпрянка Тетяна завітала на дитяче свято разом із двома донечками. 

«Випадково дізналися про цей захід, завітавши до парку. Донечкам дуже сподобалася розважальна програма. Обом зробили аквагрим, брали участь у хімічних дослідах, складали карту України. В цілому, дуже весело було. А ще – це спілкування з іншими дітками, що дуже важливо. Гарні емоції дітлахів переповнюють. Вдячні організаторам за дитяче свято», — зазначила пані Тетяна. 

Місцевий мешканець Олександр прийшов на свято разом із донькою Євгенією: «Чудовий захід вийшов для дітей. Їм усім було весело, посмішки з облич не сходили. Батькам завжди приємно бачити усміхнені обличчя своїх дітей!». 

Дніпрянка Олена привела на дитяче свято у парк свого сина Тимура. 

«Чудова ораганізація заходу. Такі змістовні конкурси, майстер-класи. Синочку дуже сподобалося. Та й взагалі, такі події гарно гуртують дітей. Вони знаходять собі друзів. Дуже приємно, що, попри війну, діткам приділяють увагу, організовуючи такі розважальні програми», — додала пані Олена. 

Анонси заходів для дітей у парках можна дізнатись на офіційній сторінці департаменту парків та рекреації у Фейсбук: https://www.facebook.com/dmr.parks.

Слідкуйте за подіями в наших групах