У Дніпрі відбудеться Форум родин загиблих Героїв України. Афиша Днепра

У Дніпрі відбудеться Форум родин загиблих Героїв України

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі відбудеться Форум родин загиблих Героїв України «Маленькими кроками на зустріч один одному». Мета заходу – об’єднати, підтримати та допомогти людям, які втратили членів своїх родин в АТО та ООС.

«Цей захід є показником успішності реалізації програми підтримки розвитку громадських об’єднань Дніпровської міської ради. Завдяки їй такі формування можуть отримувати необхідні кошти з бюджету, для виконання своїх статутних завдань. Адже більшість громадських організацій, спілок, об’єднань мають неприбутковий статус і позбавлені  джерел фінансування», — зазначила виконувачка обов’язків директорки департаменту соціальної політики ДМР Юлія Дмитрова.

Засновниками форуму є громадська організація «ТАПС-Україна», яка є членом всесвітньої організації, що  допомагає родинам загиблих. До складу українського об’єднання  входять трохи більше 70 сімей.

«Цей проєкт з’явився, коли ми проводили невеликі зустрічі з сім’ями та родичами загиблих. Тоді ми зрозуміли, що людям не вистачає спілкування. Не всі знаходять у собі сили розказати про те, що доводиться переживати. За допомогою форуму ми хочемо зібрати разом людей, яких об’єднує спільне горе, щоб вони більше не залишалися із ним наодинці, змогли вийти на діалог та не тримали все у собі. Показати, що ми пам’ятаємо і любимо своїх героїв, але продовжуємо жити далі», — розповіла керівниця проєкту, членкиня ГО «ТАПС-Україна» Лілія Кравець.

Учасники форуму матимуть змогу послухати тематичні лекції, взяти участь у майстер-класах, психологічних, дихальних та рухових практиках, попрацювати із психологами в групах чи індивідуально. Також для всіх підготовлена розважальна програма.

«Коли ми когось втрачаємо, то всередині утворюється діра — емоційна і дуже болюча. Ми наче без якоїсь частки живемо. А коли є змога розказати про це комусь, хто розуміє, то стає легше. Відповідно, у людей виникає спільна мова, відчуття загальної довіри і з’являється мотив жити далі. Завдання нашого проєкту — познайомитися, налагодити спілкування, щоб ніхто не залишився осторонь. Ми можемо бути корисними одне одному», — пояснила психологиня, членкиня ГО «ТАПС-Україна» Олена Шилова.

Захід відбуватиметься з дотриманням всіх карантинних умов. Під час проведення заплановано організацію харчування та кава-брейки. До участі запрошуються сім’ї загиблих Дніпра.

 «За час існування нашої організації, а це трохи більше 2-х років, ми провели декілька невеликих заходів. Форум родин загиблих Героїв України – це наш перший великий проєкт, який ми реалізовуємо за грантові кошти, отримані від міської ради. Ми ретельно до нього готуємося. Однак разом із тим, нам потрібна допомога волонтерів та меценатів. Тож будемо раді всім, хто вирішить відгукнутися», —  сказала голова правління ГО «ТАПС-Україна» Тетяна Хорольська,

Форум родин загиблих Героїв України відбудеться 26-27 вересня на території дитячого оздоровчого табору імені В. Терешкової, на відкритому повітрі. Початок о 10.00.

Більше інформації про захід за посиланням https://www.facebook.com/tapsukraine/
З питань участі у форумі можна звертатися за телефоном: т. 0968204665 Лілія Кравець
Телефон для запису волонтерів: т. 0673971827 Тетяна Матущак

Слідкуйте за подіями в наших групах