У Дніпрі відбудеться серія джазових концертів

  • Категорія:
  • Новини

Джаз – то про свободу. У філармонії Дніпра влаштували серію концертів для жителів та гостей міста. Грають джаз. Запросили відомих українських виконавців та музикантів. Про це повідомляє телеканал ДніпроTV.

Навіть попри війну, у Дніпропетровській філармонії продовжують знайомити дніпрян з відомими джазовими музикантами. Dnipro Big Band, відомий український гурт, представив нову програму разом з найяскравішим джаз-музикантом України Деннісом Аду. Він у Дніпрі не вперше. Каже, йому дуже подобається дніпровська публіка. А от виступ разом із цим оркестром – це для нього дебют.

На концерті – аншлаг. Олена Кіях каже, на такому не вперше, дівчина прийшла підтримати свою сестру, яка сьогодні співатиме для дніпровської публіки. Дівчина і сама вчиться на вокалістку.

Для диригента Dnipro Big Band Олексія Мовчана цей концерт став випробуванням. Він – джазовик із досвідом, втім, диригеном Dnipro Big Band став нещодавно, адже попередній керівник приєднався до лав українського війська і нині боронить країну. Олексій каже, хвилювався, аби репертуар сподобався глядачам.

На цьому у філармонії не зупиняються, запланували вечір етно-джазу. Українські народні пісні лунатимуть в джазовій обробці, яку створив диригент філармонії.

Також у філармонії час від часу проходять концерти для дітей. Вже 28 серпня на дніпровську малечу чекає чарівний світ джазу з різноманітними музичними цікавинками. Побачити анонси та купити квитки ви можете на офіційному сайті філармонії.

Слідкуйте за подіями в наших групах