19/03
Концерты
Без обмежень
07/03
Концерты
Наталья Могилевская
01/02
Выставки
Космос ваш
08/03
Концерты
The Beatles Tribute - Liverpool Legends
У Дніпрі відбуватиметься триденний «KOVAL fest-2019»

У Дніпрі відбуватиметься триденний «KOVAL fest-2019»

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

Майстер-класи, музична сцена та дитячі розваги: у Дніпрі відбуватиметься триденний «KOVAL fest-2019».

12 – 14 жовтня у Дніпрі на Фестивальному причалі проходитиме Всеукраїнський фестиваль ковальського мистецтва «KOVAL fest-2019».

Захід приурочено до Дня захисника України, який відзначають 14 жовтня.

«Один з найяскравіших проявів української культури – ковальство. Фестиваль проходитиме вже вдруге. Торік його відвідало дуже багато містян і вони були у захваті від заходу. Ковальство – це не тільки зброя чи побутові речі, а й захопливе мистецтво. Цими вихідними на Фестивальному причалі відбудеться цікаве родинне свято, яке варто відвідати», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Так, до Дніпра приїдуть понад 50 ковалів зі всієї країни, а також Туреччини. Усі вони працюють у різних техніках. На Фестивальному причалі майстри металу проведуть безкоштовні майстер-класи. «На фестивалі буде «Koval Rock Stage», де виступатимуть україномовні гурти.

Буде локація «Маленькі ковалики» з майстер-класами для дітей. Будуть розіграші мечів і монет», – розповів організатор фестивалю Григорій Талісман.

«Усі митці, яких ми запросили на фестиваль, працюють в унікальних техніках, які зможе побачити кожен охочий», – сказала президентка громадської організації «Національна спілка митців з художнього металу» Тетяна Тицька.

‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.