У Дніпрі відбувся загальноміський захід «Вишиванка — символ єдності українського народу»

  • Категорія:
  • Новини

Щороку у третій четвер травня українці святкують День вишиванки. У Дніпрі в цей день просто неба влаштували загальноміський захід «Вишиванка — символ єдності українського народу». Сотні дітей та батьків в національному вбранні змогли долучитися до вікторин та майстер-класів. 

«Українська вишиванка, як код нації, дає особливе відчуття приналежності до українського народу, до його історії, культури, і водночас відповідальності до його майбутнього».

Вікторини, танцювальні виступи і фотозони. Саме так пройшов День вишиванки в Дніпрі.

Алла та Фелікс, дніпряни: «Малювання на аквагрим, вишивання рушника різних регіонів, ну, і фотозони. В цей час треба відволікати наших дітей від того, що відбувається в Україні. Тому я вважаю, що дітям це потрібно».

Окрім розважальної програми, глядачів навчали різним технікам вишивання та особливостям регіональних орнаментів.

Ольга Бульдович, майстриня: «Це природній рослинний орнамент — квіти, листя, і саме головне — безперервний шов, що означає безперервність життя».

Організаторами та ініціаторами заходу просто неба в центрі Дніпра виступили позашкільні заклади освіти.

Катера Михайлова, в.о. методиста Центру позашкільної роботи №1 ДМР: «Локацій тут десь до десяти. У нас є кілька фотозон, всі вони різноманітні — є і більш модернові, є фотозони з прапором України, є фотозони з використанням вишивки та витинанки. Є і задекоровані українською автентикою».

Всього над заходом працювало близько 150 людей.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах