У Дніпрі військові та їхні родини отримали 32 нові квартири

  • Категорія:
  • Новини

У місті Дніпро 32 сім’ї військових отримали ключі від своїх нових квартир в недавно збудованому житловому комплексі. Будинок був побудований завдяки спільним зусиллям військового колективу Держспецтрансслужби. Міська влада надала підтримку у облаштуванні прибудинкової території, де вже встановлені спортивні і дитячі майданчики, а ще один планується встановити найближчим часом.

«Це дуже комфортно. Дитина може гуляти, і я не переживатиму, що кудись піде. Своя частинка життя нова розпочинається. У дитини буде своя кімната, у нас свій окремий простір, своя кухня. Ми дуже щасливі», — розповідає дружина військового Михайла пані Анна. До власної оселі вони заселяються з п?ятирічним сином Олексієм. Жінка каже: у них вже є повне розуміння щодо облаштування кімнат, а найбільше очікувань вона покладає на власну кухню.

«Особисте житло — це дуже гарно завжди. Ти вертаєшся, і тебе зустрічає жінка, дитина. Своє є своє», — додає її чоловік Михайло, який вже сім років несе військову службу.

Вручення ключів і сертифікатів на житло провели на подвір’ї перед будинком.

«Потрібно кожному з вас подякувати за той безпосередній внесок у розвиток нашої державності. За волю та незламність. Незважаючи на те, що в країні йде війна, на тяжкий час для нас всіх, держава все ж дбає про військовослужбовців», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Мер Дніпра, Борис Філатов, також вітав родини українських захисників із отриманням нового житла. Він підкреслив, що місто буде продовжувати системно забезпечувати військових необхідною технікою, автівками та обладнанням.

«Для міста це знакова подія. Попри те, що повномасштабна агресія, війна, — життя не закінчується. Я хотів би, щоб у цих домівках завжди був дитячий сміх, було щастя. Ви знаєте, що місто завжди допомагає нашим оборонцям. І ми і далі будемо це робити», — зазначив Філатов.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах