У Дніпрі збільшили іменні стипендії для молоді

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі до 11 вересня триває прийом документів від активної молоді на отримання стипендії імені Олександра Поля. Розмір виплат збільшено до 14 тисяч гривень, раніше було 11 000. Про це Відкритому розповіли представниці департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Діана Нахутіна та Катерина Сіренко.

Прийом документів на отримання іменної стипендії проводиться двічі на рік. Зараз стартував другий етап на визначення 50 стипендіатів. Заявки прийматимуться до 11 вересня.

«Стипендія виплачується за активність, зокрема й за реалізацію різних молодіжних ініціатив, діяльність у культурному напрямі тощо. Її має право отримати молодь віком від 14 до 35 років, яка мешкає у Дніпрі. Є окремі категорії для студентів закладів вищої освіти, громадських організацій, Молодіжної ради Дніпра. Квота для них – 35 осіб. Квота для коледжів, технікумів, закладів загальної середньої чи позашкільної освіти – 15 осіб», — розповідає Діана Нахутіна.

У Дніпрі збільшили іменні стипендії для молоді - рис. 1

Для подання на стипендію потрібні: копії паспорта, ідентифікаційного коду, рекомендаційні листи, фото- та відеозвіти. Комунікація здійснюється через пошту департаменту: [email protected].

«Рекомендуємо подавати документи заздалегідь, не відкладаючи це на останні дні, аби була змога вчасно зреагувати на помилки чи неточності. Документи приймаються у друкованому вигляді до департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради», – зазначає Катерина Сіренко.

У Дніпрі збільшили іменні стипендії для молоді - рис. 2

Стипендія для бакалаврів, спеціалістів, магістрів та представників громадських об’єднань становить 14 тисяч гривень. Для студентів технікумів, ліцеїв, коледжів, професійних технічних училищ, учнів шкіл, закладів позашкільної освіти — 10 тисяч гривень. Більше дивіться у відео:

За матеріалами Відкритий.

Слідкуйте за подіями в наших групах