У Дніпровському будинку мистецтв проведуть безкоштовний показ фільму «Шукачі загублених душ»

  • Категорія:
  • Новини

У вівторок, 19 вересня, у Дніпровському будинку мистецтв режисерка Катерина Стрельченко організовує показ кінострічки «Шукачі загублених душ». Завітати на нього можуть всі охочі.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку Катерини Стрельченко.

Документальна драма розповідає про волонтерів рятувально-пошукового загону та міцний тандем між людьми та тваринами під час великої війни.

На творчій зустрічі охочі зможуть поспілкуватися з режисеркою та головними героями фільму

. «Розкажу про історію створення стрічки, нюанси знімань. На заході будуть присутні головні герої, волонтери Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону “Антарєс” разом з керівницею Ларисою Борисенко. Також глядачі  познайомляться особисто із легендарними чотирилапими помічниками загону, які активно допомагають у пошуках зниклих, та брали участь у зйомках», – написала режисерка.

У Дніпровському будинку мистецтв проведуть безкоштовний показ фільму «Шукачі загублених душ»

Показ фільму «Шукачі загублених душ» відбудеться у вівторок 19 вересня о 18:00 у Дніпровському будинку мистецтв. Вхід вільний.

Нагадаємо, що кінострічку було створено за фінансової підтримки Європейського союзу, за участі волонтерів рятувально-кінологічного загону «Антарес», ГП «На Щиті», Donbas Frontliner та студії звукозапису Sound Works. Медіапартнером виступає телеканал Відкритий.

За матеріалами Відкритий.

Слідкуйте за подіями в наших групах