У дніпровському метро з нагоди Дня міста вихідними провели святкові концерти

  • Категорія:
  • Новини

День народження у Дніпровському метрополітені. Через воєнний стан дніпряни відзначали 246 річницю міста на глибині 35 метрів. Вихідними під землею пройшли яскраві музичні концерти. Хто співав і як все було? 

Овації та оплески на глибині 35 метрів. Вихідними у метро дніпряни відзначади День міста. У неділю все почалося з концерту відомого дитячого хору «Color Music», який підкорив увесь світ.

Вероніка Поліщук, вокалістка хору «Color Music»: «Я була у Німеччині, ми там провели декілька благодійних концертів та співали з Coldplay на одній сцені у Берліні. Зараз я виступаю в Україні, тут, в метро на данний час», – «Як тобі сцена сьогодні?» – «Так, вона маленька, але я думаю, що буде весело».

Локація і справді нестандартна. Бо через воєнний стан сцену і глядачів довелось спускати під землю.

Тетяна Сергієва, переселенка з Харкова: «Метро — безпечне місце, та гурти дуже цікаві. Дуже подобається поки що, чекаю Казку.

Головною родзинкою заходу став гурт, якого музичні критики називають одним з феноменів сучасної української музики. Музиканти грали і співали наживо. Чим неабияк радували шанувальників.

Олександра Заріцька, гурт «KAZKA»: «Дуже приємно бути сьогодні, і для нас — це величезна честь сьогодні співати, коли ви відзначаєте ваш День міста, та ще й в такій незвичній локації, в метро. Ми дуже любимо ваше місто, бажаємо, щоб над вашим небом завжди панувала тиша і спокій, щоб найгірше, що було у вас — це сильний дощ. І бажаємо вам всього найкращого».

Вхід на концерт вільний. Насолодитися хітами та подивитися на українських зірок прийшли сотні дніпрян і гостей міста.

Григорій Гельфер, керівник Художньої ради при міському голові Дніпра: «На жаль, це свято відбувається у важких умовах, про які ми всі знаємо. Але я впевнений, що ось тут через якийсь час буде така маленька табличка пам’ятна, де буде написано, що тут відзначався День міста в самі важкі часи воєнного протистояння».

Під час концерту кожен мав змогу допомогти ЗСУ. Скориставшись QR-кодом, люди донатили на авто швидкої допомоги для українських захисників.

За матеріалами Дніпро TV

Слідкуйте за подіями в наших групах