У мережу злили “схему” Олега Винника щодо повернення в Україну: все подаватиметься під соусом допомоги ЗСУ

  • Категорія:
  • Новини

Відомий український співак Олег Винник після повномасштабного вторгнення без будь-яких пояснень емігрував до Німеччини, де поспішно замовк і довгий час ніяк не висловлювався про терористичну війну на батьківщині. Тепер же зʼявилися чутки, що артист планує повертатися до України. Зокрема тому, що в нього закінчилися гроші, а вдома є віддані фанатки, які готові забути всі факапи зірки та знову ходити на його концерти.

Подейкують, що команда Винника вже почала розробляти план повернення кумира “вовчиць” на українську сцену. Утім, зробити це буде майже нереально, тож перед цим співак нібито збирається у європейський тур – буде виступати перед українськими біженцями під соусом благодійності. Принаймні, така інформація зʼявилася в розпорядженні відомого блогера Богдана Беспалова, чим він і поділився у своєму новому відео на YouTube.

Інсайдерську інформацію розповіли люди із оточення виконавця, які пересікаються з ним у Німеччині. Вони розкрили, що у Винника почалися фінансові труднощі, які нібито не дозволяють йому жити на широку ногу. Зокрема, як натякнув Беспалов, “забавлятися” деякими забороненими наркотичними речовинами.

“Хоча б якісь мізки в Олега залишилися, тому що він розуміє – в Україну буде дуже складно інтегруватися. Не вийде, неможливо. Тому зараз Олег Винник, маючи великі фінансові проблеми, з оновленим складом своєї команди ламає голову, як саме він може оголосити європейський тур і виступити за кордоном, заробляти грошенята для свого красивого життя за рахунок українських біженців-вовчиць. Все це буде під соусом допомоги Збройним силам України. Адже у Винника є “благодійний фонд”, через який нібито буде надаватися допомога”, – поділився Беспалов.

Тож, якщо образ жертви і хворого на невідому “важку хворобу” патріота виявиться провальним, Винник повернеться до українських слухачів, але на європейській сцені. Тим часом Беспалов попереджає, що “благодійність” співака може виявитися оманою, а тому не варто на неї вестися.

“Якщо раптом Винник анонсує європейський тур, ви маєте розуміти, що ви йдете не допомагати ЗСУ, а ви йдете на концерт до людини, у якої досить егоїстична позиція бути там, де гроші. Саме своїми квитками ви забезпечите його звичний рівень достатку. Тричі подумайте, адже ця людина більше не має нічого спільного з Україною. Ця людина показала своє справжнє обличчя і він зараз там, де повинен бути”, – резюмував блогер.

За матеріалами OBOZ.UA.

Слідкуйте за подіями в наших групах