У Мистецькому провулку показали роботи переможців конкурсу соціальної реклами «КРИК»

  • Категорія:
  • Новини

«Не лізь, вб’є!». Роботу з такою назвою можна побачити у Мистецькому провулку в Дніпрі. На виставці просто неба представлені 20 робіт, їхні автори брали участь у конкурсі соціальної реклами «КРИК».

“Нещодавно пройшов конкурс соціальної реклами «КРИК». Тепер дніпряни та гості міста можуть побачити найкращі роботи та роботи переможців у мистецькому кварталі, поблизу площі Троїцької.”, — журналіст Артем Ліфінцев.

Вітольд – студент. Повертався з навчання і побачив виставку картин просто неба. Найбільше йому запам’яталася одна з них. Вона називається «Не лізь Вб’є».

“Тому що тут росіян, по перше їх з пацюками порівнюють ось, а по друге вона дуже креативна та виразна, ну в принціипі дуже гарний дизайн трішки в таких українських мотивах— пояснює студент Вітольд Чабан. 

Із 116 робіт на виставці представлені 20. Вони присвячені війні, тваринам, волонтерству.

У міському конкурсі соціальної реклами «Крик» нещодавно визначили по 3 переможця у категоріях «фотографія» та «відеоробота». Серед фоторобіт перше місце посіла світлина «Біль», друге – «Досі слухаєш російську музику», третє – «Україна починається з тебе».

“Ці роботи насправді надихаючи вони підтримують як бойовий дух людей які продовжують донатити в тилу, допомогають наближати перемогу так важливо і для молоді яка не боїться, розказує свої ідеї, робить ці роботи і самоствердужється цим”, — Діана Нахутіна представниця департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.

Конкурс проводився вшосте. І рівень робіт щороку зростає.

“Це дуже дуже такі пронизливі роботи вони дуже талановиті і я вважаю це говорить про те що ну в нас молодь надійна і вона обов’язково буде дотична до перемоги яка вже я сподіваюся скоро буде”, — Григорій Гельфер, керівник БФ «Культурна столиця».

Виставка картин від активної молоді Дніпра буде тривати щонайменше місяць.

ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах