У театрі одного актора «Крик» стартував новий сезон

  • Категорія:
  • Новини

35 років без порожніх місць у залі. У театрі одного актора «Крик» стартував новий театральний сезон. Незмінний художній керівник та актор Михайло Мельник зустрів глядача виставою «Сонце в очах твоїх». І знову аншлаг та непідробні емоції глядачів. 

Саксофон та слово — ось інструменти, якими Михайло Мельник торкається душ глядачів. Вже 35 років він тут за актора, за режисера, костюмера та гримера. А ще — сам пише сценарії, підбирає музику та створює сценографію. Такий театр — єдиний в Україні, і, певно, в Європі.

«Посміхнувся і поплив далі, і любов тільки зараз зрозуміла, що так і не дізналась імені того, хто її врятував».

35-й театральний сезон у «Крику» відкрила вистава «Сонце в очах твоїх». У глядацькій залі вільних місць немає.

Лілія та Яна, глядачки: «Ця любов до людей, до нас. Це бажання ділитися. Це щось таке… Треба вчитися в нього. Я колись вчилась у нього, ходила на літературні курси. Я залюбки йшла, мені це подобалося, я знала, що це талановита людина».

Люди, мов зачаровані, не зводять очей з актора. Ті, хто прийшов до Мельника вперше, трохи ошелешені.

Антоніна, глядачка: «Я із Запоріжжя, приїхала в гості. Подивилася, куди можна піти у Дніпрі, і мені по відгукам дуже сподобався «Крик». Подивилася, що є вистави».

Артем, глядач: «Взагалі, дівчина сказала, вона вже тут була, а я вперше. Сказала, що дуже цікаво, і я вирішив сходити з нею. Сказала, що один актор тут дуже талановитий, і все на ньому збудовано. Я взагалі із Запоріжжя. У Запоріжжі часто до театру ходжу, а в Дніпрі вперше».

Трохи стомлений після вистави, Михайло Мельник усміхається. Тішить, що глядачу його творчість цікава протягом понад трьох десятків років.

Михайло Мельник, народний артист України, засновник та художній керівник театру «Крик»: «Хочеться жити, поки будуть цікавитися, поки будуть приходити в зал. Вони до війни тут автобусами приїжджали, а зараз маршрутками, але вони приїжджають не мене. Це, чесно, не радує. Тому що я розумію, що це велика небезпека. Я страшенно переживаю, коли кажуть, що сьогодні були із Запоріжжя. Як вони доїхали, чи все добре? Але безмежна подяка, тому що це вище всіх нагород».

Театр чекає свого глядача щовихідних. Квитки можна придбати в касах театру.

Михайло Мельник, народний артист України, засновник та художній керівник театру «Крик»:  «Дякую, що ви є в мене».


За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах