Україна єдина: у Дніпрі до Дня Незалежності відбулася традиційна дитяча патріотична гра «Котигорошко»

  • Категорія:
  • Новини

У Дніпрі до Дня Незалежності України провели дитячу патріотичну гру «Котигорошко». Цього разу захід організували у парку Зелений Гай. 

«Гра вже стала традиційною для дітей Дніпра. А цього року до неї долучилися й дітлахи, які переїхали через війну до нашого міста. Цього разу вийшов родинний захід, оскільки дітки були з батьками. У грі взяли участь 30 діточок з різних міст, селищ, а також 30 дітей з Дніпра. Учасники пройшли завдання на різних локаціях парку, які передусім орієнтовані на знайомство з українською культурою, традиціями, звичаями, географією тощо. Через те, що нині живемо в умовах повномасштабної війни, додали ще локації, де працівники поліції, ДСНС в ігровій формі розповіли про правила, які можуть вберегти життя як дітям, так і близьким. Учасники отримали гарні подарунки — це ігри, настільні пазли, книги. Загалом вийшов гарний захід у дружній атмосфері», — підкреслила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Дар’я Біла. 

У програмі заходу були також майстер-класи, аквагрим, патріотичний флешмоб. 

«Наш заклад започаткував гру «Котигорошко». І цього року ми проводимо її вже всьоме. Сила в нашій єдності. Тому цього разу гру присвятили саме єдності України. Загалом учасники у форматі квесту пройшли 14 локацій», — додав директор комунального закладу позашкільної освіти “Дитячо-молодіжний центр “Лідер” Роман Нечепурук.

За матеріалами Дніпро TV

Слідкуйте за подіями в наших групах