Український екс-тенісист, який захищає Україну у лавах НГУ, розлучається з дружиною-росіянкою через війну

  • Категорія:
  • Новини

Колишня перша ракетка України Сергій Стаховський від початку повномасштабного російського вторгнення захищає Україну у лавах НГУ і наразі знаходиться у найгарячішій точці – місті Бахмут.

Стаховському вдалося знайти час, аби поспілкуватися з журналістами “Українського свідка“.

Зокрема, під час інтерв’ю тенісист зізнався, що вирішив розлучитися зі своєю дружиною Анфісою, яка родом з Кемерово. Стаховський розповів, що вони розійшлися на тлі того, що спортсмен пішов воювати за Україну. Ще на початку повномасштабної війни з РФ Сергій намагався якось спілкуватися і владнати стосунки. Тоді дружина і діти Стаховського перебували в Угорщині:

Спілкувався з дітьми, з дружиною, бо тоді ще намагався якимось чином усе владнати, пояснити дружині, що тут такий п*здець коїться. А те, що вони там живуть у якомусь нормальному середовищі, не означає, що все має такий вигляд в Україні. Тому що в Україні зовсім інакше. Тут люди втрачають дітей, батьків, родини“, – каже Стаховський.

Захисник зазначає, що війна пришвидшила процес розставання:

Вона прискорила процеси порозуміння. Показала біле та чорне. Тут ти або живий, або ти мертвий. Або ще, буває, поранений. Тут немає такого, що можна зробити якусь політику, якимось чином домовитись. Все дуже просто і дуже страшно інколи“, – додає він.

Також Стаховський розповів, що у розлученні йому найбільше шкода дітей:

Шкодую за дітей, бо я все життя був впевнений, що такого вчинку не зроблю. Тут мені за себе навіть соромно, тому що це найбільший удар для дітей“, – заявив тенісист.

За його словами, діти поки не знають про рішення батьків розійтися і він намагатиметься якомога більше приховувати від них цю інформацію.

Я їм цього не кажу. Вони ще не знають. Вони знають, що йде війна, що тато в Києві, тато часто їздить кудись, тому що він же змагався, його і так, в принципі, не було в дома. Вони якимось чином звикли. Вони також не знають що мама з татом в таких трошки…“, – сказав Стаховський.

Сергій Стаховський та росіянка Анфіса Булгакова одружилися у 2011 році. У шлюбі в пари народилося троє дітей – 8-річна донька Таїсія, 6-річний син Нікіфор та трирічний син Алекс.

За матеріалами сайту “ТСН. Гламур“.

Слідкуйте за подіями в наших групах