Уряд Італії планує надати підтримку Дніпру в галузі медицини, — посол Італії Дзадзо після зустрічі з мером Філатовим

  • Категорія:
  • Новини

27 жовтня посол Італії П’єр Франческо Дзадзо разом із мером Дніпра Борисом Філатовим відвідали одну з найбільших лікарень міста, в якій діє потужне відділення реабілітації військових.«Я дуже вражений і думаю, що нам дійсно треба співпрацювати з вами. Ми з нетерпінням чекаємо можливості надати нашу допомогу у медичній галузі. Для мене було дуже важливо приїхати сюди, бо я розумію, що більшість поранених солдатів привозять сюди — до Дніпра», — підкреслив пан посол.

Дипломатичні представники Італійської місії також відвідали хірургічне, кардіологічне та інші відділення лікарні.

«Вдячний італійським колегам, що вони приїхали саме до муніципальної лікарні. Бо основне навантаження по поранених зараз йде саме на міські лікарні. Італійці дуже хочуть нам допомагати. Конкретні форми ми обговорюватимемо далі. Є попередні домовленості, щоб італійські муніципальні лікарні (дуже потужні) співпрацювали з нашими лікарнями», — зазначив Філатов.

Міський голова Дніпра також повідомив, що отримав запрошення від посольства Італії на візит до Мілана для проведення переговорів щодо встановлення побратимських зв’язків із цим великим містом.

Слідкуйте за подіями в наших групах