09/10
Концерты
The HARDKISS. Акустика
20/09
Концерты
NK | Настя Каменских
19/09
Концерты
Ольга Горбачева: Сила
Вкус кино на фестивале: Театральный фургон (1953) в Днепре, 31 августа 2019, Арт-центр Квартира, цена на билеты, отзывы, дата, Афиша Днепра
30/11
Концерты
Сергей Притула. Юмор-шоу Варьяты
18/11
Концерты
НеАнгелы
В Днепре организовали необычное поздравление медалистов. Афиша Днепра

В Днепре организовали необычное поздравление медалистов

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

У Дніпрі привітали золотих і срібних медалістів. Відзнаки за досягнення навчання здобули 183 випускники шкіл міста. Цьогоріч для медалістів організували церемонію у незвичному форматі.

«Ми привітали наших медалістів. Мені сподобалося, що цей захід мав неофіційний характер. Ми змінили формат – щоб не було довгих промов чиновників, депутатів. Тепер у нас живе спілкування: з питаннями, котрі цікавлять дітей на порозі дорослого життя. Були хороші спікери. Тож такий формат застосовуватимемо й надалі. Ми живемо в новий час, і такі мотиваційні зустрічі важливі, зокрема для визначення майбутньої кар’єри», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час привітання медалістів 26 червня.

 В Днепре организовали необычное поздравление медалистов. Афиша Днепра

Спікерами мотиваційної зустрічі стали голова Асоціації «Ноосфера» Михайло Рябоконь, голова Всеукраїнської громадської організації «Street Workout Ukraine» Денис Мінін і директорка навчально-виховного комплексу № 148 «Планета Щастя» Наталія Мітікова. До них медалісти мали можливість поставити будь-які запитання. Говорили про хобі, життєві цілі та цінності.

Авторці найцікавішого, на думку Бориса Філатова, питання мер Дніпра подарував книгу Юваля Ной Харари «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього». Її отримала Марія Жилка, котра цікавилася захопленням мера подорожами на мотоциклі.

Дівчина каже: щоб сформулювати своє запитання, довелося не лише пошукати інформацію в мережі, а й запитати в батьків.

«Я подивилася на різних сайтах, попитала у батьків – вони більше знають. Мені сказали, що він драйвер, цікавиться мотоспортом і японським мистецтвом. Я почитала, він цим цікавиться, тож вирішила спитати», – розповіла Марія Жилка.

Серед гостей свята «Золота надія» також медалістка Аліса Адамська. Дівчина одна з небагатьох в Україні здобула 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з англійської.

«В Україні таких, я можу помилятися, близько двохсот людей. Тут має значення удача, бо «вибити» такий результат – рідко так буває», – повідомила медалістка.

Володарі золотих і срібних медалей отримали також подарунки та вітальні листи.

 В Днепре организовали необычное поздравление медалистов. Афиша Днепра  В Днепре организовали необычное поздравление медалистов. Афиша Днепра

 В Днепре организовали необычное поздравление медалистов. Афиша Днепра

Источник: dv-gazeta.info

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.