В Дніпрі розпочав роботу освітньо-культурний “Гончаренко-центр”

  • Категорія:
  • Новини

Дніпряни зможуть брати участь у цікавих безкоштовних освітніх та культурних заходах: в місті за адресою вул.Старокозацька, 40-Б відкрився “Гончаренко-центр”. 

Дніпро став 27-м містом України, де працюватиме осередок найбільшої мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів. Мета роботи “Гончаренко-центрів” – надання сучасної, якісної та доступної освіти громадянам.

Запит людей на освіту та культури є вищим, аніж до вторгнення,  – зазначив засновник мережі освітніх центрів, народний депутат України Олексій Гончаренко.  – Тож ми можемо зробити свій внесок. Це – простір, де діти і дорослі можуть безкоштовно вчити англійську, українську мови, опанувати фінансову та цифрову грамотність тощо.

Від початку повномасштабного вторгнення  “Гончаренко-центри” працюють в т.ч. як волонтерські хаби, надають допомогу військовим та переселенцям. Дніпро та дніпряни вже мають гарний досвід співпраці зі спільнотою Олексія Гончаренка. Так, кілька машин-позашляховиків, а також антидронові рушниці та інші потрібні на фронті речі були придбані та передані для військових завдяки зусиллям громади Дніпра та плідній співпраці депутата Дніпровської міської ради Олексія Безуглого і його однодумців із командою Олексія Гончаренка.

Новий освітній простір допоможе мешканцям Дніпра та переселенцям набувати нових знань та навичок, покращити свою кваліфікацію та знайти роботу:

  • Центр надає людям можливість вивчати іноземну мову, стати більш затребуваними на ринку праці та отримувати більші зарплати, – зазначила Тетяна Янушкевич, очільниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради.
  • Буде корисно вивчити англійську, щоб вступити до вищого навчального закладу та мати гарне майбутнє, ділиться враженнями Кирило, який разом із матусею Ганною приїхав до Дніпра з Покровського району.

В перший день роботи “Гончаренко-центру” в Дніпрі для всіх охочих відбулося відкрите заняття з англійської мови. В подальшому цей осередок освіти та культури запросить  зацікавлених містян, дітей, підлітків та дорослих  на цікаві та корисні заходи, які будуть анонсуватися у соцмережах,  повідомила директорка “Гончаренко-центру” в Дніпрі Вікторія Паніна.

Слідкуйте за подіями в наших групах