В КП “Дніпроводоканал” дали роз’яснення щодо закупки генераторів

  • Категорія:
  • Новини

“Дніпроводоканал” надав офіційне роз’яснення щодо закупки генераторів підприємством.

Комунальним підприємством «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 21 грудня 2022р. було оголошено тендер на закупівлю Дизель-генераторні установки, бензинові генератори. За результатами аукціону, прийняти участь вирішили три постачальника, а саме: ТОВ “М.Б.”, ПП “РОСТРАНС” та ТОВ СК СТРОЙІНВЕСТ. Оскільки перші дві пропозиції учасників були відхилені за невідповідність в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, Комунальним підприємством було обрано переможця, чия пропозиція відповідала повністю усім вимогам, що зазначались у тендерній документації.

Жодної скарг, щодо прозорості проведення процедури торгів  від учасників аукціону не надходило.

Проаналізував кон’юнктуру ринку та цінові пропозиції, які постійно змінюються щодня, КП «Дніпроводоканал» відразу ж після укладання договору не надав жодної заявки на постачання продукції до 25.01.2023.

Також, усвідомлюючи відповідальність щодо економічного та раціонального використання коштів, жодних оплат з бюджетних коштів за даним договором не перераховувались та не плануються в подальшому. Згідно з чинним законодавством розпочата процедура ініціювання скасування договору №36Т від 17.01.2023.

За матеріалами Дніпро Оперативний

Слідкуйте за подіями в наших групах