У Дніпрі у середній школі №46 окрім освітнього процесу велику увагу приділяють патріотичному вихованню. “У нас є Скарбничка старожитностей Музейна кімната “Скарбничка старожитностей”- унікальне місце, яке познайомить вас з раритетними експонатами, витворами ручної роботи, традиціями, культурою та побутом українського народу.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo5192912350934579160-540x720.jpg)
“І ми пишаємось колекцією наших експонатів! Нещодавно нам було передано раритетні книги – їх передала Світанна Черепаха-Свириденко, з США, штат Конненктикут. Це їїї власна колекція, одна з книг 1916 року. Ми живемо в часи цифрових технологій, але друковані книги – це магія! І її варто шанувати і берегти”, – зазначила керівниця музею, викладачка української мови та літератури Оксана Сухоніс.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo5192912350934579161-2-540x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo5192912350934579162-540x720.jpg)
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo5192912350934579165-540x720.jpg)