В Україні створили фільм про воїнів дніпровської бригади ЗСУ: де подивитися

  • Категорія:
  • Новини

В Україні зняли документальний фільм про бійців дніпровської бригади ЗСУ – “Ніколи назад”. Стрічка розповість про незламний дух та героїчну боротьбу воїнів. 

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Ukraїner. 

Новий фільм покаже щоденні реалії бійців 93-ої бригади, їх невпинну боротьбу за незалежність рідної землі. Назва фільму “Ніколи назад” – символічна. Це тверда позиція всіх захисників бригади. Попри будь-які труднощі та жахи війни вони готові стояти до останнього. Вже 9 років поспіль бійці легендарного підрозділу впевнено тримають свої позиції, не віддаючи ворогу жодного клаптика України. З початку війни вони нищать ворога у найгарячіших точках фронту – Піски, Донецький аеропорт. У 2022 році бригада стала на захист Слобожанщини, де звільнила низку міст та сіл. Від початку серпня бійці боронять країну на Бахмутському напрямку фронту.

В Україні створили фільм про воїнів дніпровської бригади ЗСУ: де подивитися - рис. 1

Кінострічку про холодноярців було створено у межах проєкту “Підрозділи Перемоги”. “Ніколи назад” – третій його епізод. Два попередні – про 72-гу бригаду імені Чорних запорожців та 30-ту – ім. князя Острозького. Кожен охочий може безкоштовно переглянути фільм про 93-ю бригаду ЗСУ на Youtube за посиланням.

За матеріалами Відкритий.

Слідкуйте за подіями в наших групах