Василь Вірастюк підтвердив, що розлучається з дружиною після 15 років шлюбу: це рішення прийняв безпосередньо я

  • Категорія:
  • Новини

Знаменитий український спортсмен, а нині народний депутат від партії “Слуга народу” Василь Вірастюк підтвердив, що розлучається зі своєю другою дружиною Інною, з якою виховував двох спільних синів Олега та Олександра. Володар титулу “Найсильніша людина планети” 2004 року заявив, що розірвати шлюб після 15-ти років подружнього життя – це безпосередньо його ініціатива. 

Як запевнив стронгмен, рішення розлучитися він ухвалив ще на початку жовтня 2022 року. Про причини Вірастюк розповідати не захотів, проте розповів деякі подробиці цього процесу на особистій сторінці у Facebook

У ЗМІ нібито розповсюдили інформацію, що Інна “потягнула Вірастюка до суду”. І дійсно, ділити майно експодружжя планує в залі суду. Крім того, за даними видання “Главком“, дружина вимагає від спортсмена і нардепа по 40 тисяч аліментів за місяць для кожного з двох їхніх спільних синів. Ця сума, вочевидь, не влаштовує заслуженого майстра спорту України. Вірастюк підкреслив, що хотів би, аби діти залишилися з ним. 

“Ми з Інною прожили у шлюбі 15 років, в нас народилось двоє спільних дітей. Рішення прийняв безпосередньо я ще на початку жовтня 2022 року. Якщо мене не змусять, то ви ніколи й не дізнаєтеся про справжні причини нашого розлучення (чи то мого рішення розійтись). Я весь час допомагав і зараз допомагаю своїм дітям (фінансово, і це адекватна сума), але “апетит” дружини в рази перебільшує мої можливості. Я готовий нести відповідальність за дітей, і хотів би, щоб вони проживали зі мною”, – прокоментував Вірастюк. 

Василь Вірастюк підтвердив, що розлучається з дружиною після 15 років шлюбу: це рішення прийняв безпосередньо я

Також спортсмен додав, що більше не коментуватиме розлучення з Інною тільки якщо його “до цього не змусить поведінка ексдружини. 

“Велике прохання всіх дописувачів залишатись при своїй думці, адже ви не на нашому місці. Проживайте своє життя, а не наше. Більше жодних пояснень і коментарів для преси, пояснень щодо нашого розлучення (всі питання та відповіді виключно через суд), якщо мене до цього змусить поведінка ексдружини“, – резюмував нардеп. 

Василь Вірастюк підтвердив, що розлучається з дружиною після 15 років шлюбу: це рішення прийняв безпосередньо я

За матеріалами  OBOZREVATEL.

Слідкуйте за подіями в наших групах