Вдячність від усіх дніпрян: Філатов нагородив військових Повітряного командування «Схід»

  • Категорія:
  • Новини

5 серпня, напередодні Дня Повітряних Сил Збройних Сил України, п’ятеро військових Повітряного командування «Схід» отримують медалі «Захиснику Вітчизни».

«Медалі не просто від міського голови, а від імені всіх мешканців нашої територіальної громади. Це — той невеликий внесок, який ми можемо зробити для мотивації захисників. Адже вони прикривають небо від крилатих ракет, які на наші голови відправляє країна-агресорка. Мерія Дніпра надалі продовжуватиме допомагати нашим бійцям (по всіх родах військ) усім, чим може — для наближення Перемоги України», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Він також передав бійцям електрогенератор.Загалом, до повномасштабного вторгнення рф в Україну, деякі з нагороджених сьогодні бійців брали участь в ООС. Нині ж їхнє завдання — нищити в українському небі ворожі ракети та безпілотники.

«Коли вдається вражати ворожі ракети, задоволення отримує весь особовий склад повітряного командування. І ми знаємо, що ми не даремно на своїх бойових постах і цілодобово виконуємо завдання», – каже т. в. о. заступника командувача Повітряного командування «Схід», полковник Дмитро Воронін.

Він також звернувся до дніпрян, нагадавши, що попри те, що людям складно реагувати на всі повітряні тривоги, треба все ж бути відповідальними: «Коли звучить сигнал повітряної тривоги, в цей момент командувач повітряного командування бере на себе особисту відповідальність за життя і здоров’я всіх тих, хто є в тому регіоні. Тож нехтувати непотрібно, а варто у найкоротший час знайти собі укриття».  

Старший солдат Дарина Золотухіна — представниця цілої династії військових. Із цією професією пов’язали життя її батько, дідусь та бабуся. Сама дівчина на службі вже чотири роки. Каже, рідні завжди знаходять слова, аби підтримати та підбадьорити: «Вони часто телефонують, питають як я. Так само і всі друзі. Тож ми обов’язково відзначимо наше свято. І кожен особисто привітає одне одного».

Слідкуйте за подіями в наших групах