Виборчі дільниці в медичних закладах Дніпра готові до безпечних виборів 22 листопада, - департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міськради. Афиша Днепра

Виборчі дільниці в медичних закладах Дніпра готові до безпечних виборів 22 листопада, – департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міськради

  • Категорія:
  • Новини

Станом на 20 листопада в Дніпрі зареєстровано 14 333 випадки захворювання на COVID-19, у той же час одужали 9 977 людей. Таким чином, на сьогодні 3 664 пацієнти лікуються амбулаторно, в стаціонарах знаходяться 692. Допомогу в умовах стаціонару надають лікарні № 4, №16, № 6, № 9, № 21, № 11, № 6 (дитяча). Про це під час брифінгу повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Юлія Віклієнко.

У місті продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Вони здійснили 6 628 виїздів.

«Коштом міського бюджету лікарні міста забезпечені усім необхідним: засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, ліками, обладнанням. Ми придбали більше 400 кисневих концентраторів, які дуже важливі для хворих на коронавірусну інфекцію з ускладненнями», – зазначила Юлія Віклієнко.

22 липня у Дніпрі відбудеться другий тур виборів міського голови. Наразі усі 14 виборчих дільниць, які розташовані на базі лікувальних закладів міста, підготовлені. Там, зокрема, є окремі кабінки для виборців із підвищеною температурою, наявні засоби індивідуального захисту та деззасоби.

«Для підвищення імунітету та профілактики інфекційних захворювань ми рекомендуємо дніпрянам більше часу проводити на свіжому повітрі, адже прогулянки – запорука здоров’я», – додала Юлія Віклієнко.

Слідкуйте за подіями в наших групах